Martin Chodúr :-)

(4.5.2015, 17:02) Zakopla som o šk. tašku(dúfam), čo rozhojdalo zips na nej. Po chvíli učenia sa fyziky(aká irónia)a smiatia sa na hojdajúcom sa zipse som zistila, že aj po cca 10tich minútach sa ten zips stále mierne hojdal. Neovládam fyziku na toľko, aby som súdila, ale toto nie je normálne :-DDDDD.

 

 

 

 (viac statusov)

Ukáž status

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

CD som dostala v júni, článok som písala v júli (všetko 2014)

 

Každý, kto má nejakého obľúbeného speváka, vie, že získanie CD svojho obľúbenca je super pocit, jo, to, že vlastním CD Martina Chodúra - Manifest, to ma naozaj nadchlo, ale to, čo ma najviac nadchlo...jednak to, že som ho dostala za prítomnosti pána Dušana Rapoša, Petra Kurhajca, triedy, učiteliek(a učiteľa), otca a kamier z rôznych TV včetne TV Markíza, keď mi bolo odovzdávané Krištáľové srdce (písané v tomto článku)...o tom som už písala, o tom už písali noviny...ale to, čo ma naozaj nadchlo ako fanynku Martina Chodúra je to, že to CD je s venovaním!!! Martin Chodúr držal v ruke to CD, podpísal ho a vie o mojom čine!!!

Pridávam fotku:

,,Denisce Strakové Všimnite si prosím to srdiečko!!! To je tak zlaté!

Ešte detail tej nádhery:

21.5. - Zasa budem mať o dôvod/deň viac na ,,oslavu/výročie" :-DDD. Nezabudnuteľný deň, i keď haluz je, že v ten deň som ešte nevedela, že čo sa vlastne stalo, mohla som si kľudne len tak pomyslieť ,,Ktovie, čo práve teraz robí Martin Chodúr...?" a vôbec by ma toto nenapadlo :-D. Že je to úžasné? Krajšie to snáď ani nemôže byť...

.

.

.

ALE MÔŽE!!!

Doma, keď sme otvorili to CD, zistili sme, že to, čo je na obale je len časť venovania!

,,Mojí malé hrdince věnuje ze srdce Martin Chodúr",je vo vnútri napísané...Každé jedno slovo je tak krásné...a dohromady :-). Nepoznám moment podpisovania, netuším, ako dlho Martin uvažoval nad výberom slov, ale rozhodne sa mu to veľmi podarilo, jednoducho, je to krásne. Otvorené CD mám na poličke a každú chvíľu sa na neho dívam, čítam to venovanie a usmievam sa (zrovna teraz xD) :-). Dodáva mi to veľký optimizmus!!!

 

 

A detail ešte väčšej nádhery:

 

A vraj mal príjsť na odovzdávanie Krištáľového srdca Martin Chodúr osobne, ale musel nahrávať CD(takže chystá ďalšie CD, čo sa človek nedozvie, a pri akej príležitosti :-D), ale vraj ma pozdravuje a posiela mi veľkú pusu!!! :-) :-D

 

Veľmi ďakujem Martinovi Chodúrovi za toto CD s venovaním, veľmi veľa to pre mňa ako pre jeho veľkú fanynku a členku fanclubu znamená!!! Dúfam, že raz sa spolu stretneme. :-)